Plzeň (státní archiv) |
Rozvadov 24 |
|
1923-1946 oo, ooi |
III. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Teplá - město 39 |
-
Babice (Pobitz)
-
Beranov (Böhmisch-Borau)
-
Horní Kramolín (Ober Gramling)
-
Hoštěc (Hurschk)
-
Jankovice (Enkengrün)
-
Kladruby (Kladerlas)
-
Mrázov (Prosau, Mrazov)
-
Mrázovský mlýn (Prossauermühle, Prosauermühle)
-
Popovice (Pfaffengrün)
-
Poutnov (Pauten)
-
Rankovice (Rankowitz)
-
Služetín (Lusading)
|
1923-1949 + |
XXXVIII. Němčina; 1945-49 čeština. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Sušice 31 |
-
Červené Dvorce (Rothenhof, Rotenhof, Dvorec)
-
Divišov (Diwischow)
-
Rok
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Velká Chmelná (Gross Chmelna)
-
Volšovy (Wolschow, Wolšow)
-
Vrabcov (Brabschow, Brabčov)
|
1923-1946 +, +i |
H Matrika zahrnuje též lokality Malá... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Rokycany - českobratrská evangelická 02 |
-
Borek (Borek)
-
Březina (Bschesina)
-
Bušovice (Buschowitz)
-
Dobřív (Dobschiw, Dobřev, Dobřiv)
-
Dýšina (Deyschina)
-
Ejpovice (Eipowitz)
-
Holoubkov
-
Cheznovice (Cheznowitz, Hesnowitz)
-
Chomle (Chomle)
-
Kamenný Újezd (Stein Aujezd)
-
Kařez (Karez, Karas)
-
Kařízek (Karisek)
-
Klabava (Klabawa, Klabavá)
-
Kolvín (Kolwin)
-
Kříše (Krisch)
-
Medový Újezd (Medo-Aujezd, Med-Aujest, Medový Oujezd, Medo-Újezd, Medoujezd)
-
Mirošov (Miröschau, Mirošovy)
-
Mostiště (Moschtitz, Moštice)
-
Mýto (Mauth)
-
Olešná (Woleschna, Volešná)
-
Osek (Wosek, Vosek)
-
Radnice (Radnitz)
-
Rokycany (Rokitzan)
-
Sirá (Sira, Siré, Síré, Syrá)
-
Skomelno (Skomelno)
-
Smědčice (Smetschitz, Směčice)
-
Strašice (Straschitz)
-
Stupno (Stupno)
-
Svinná (Swinna, Sviná)
-
Svojkovice (Swojkowitz, Svejkovice)
-
Šťáhlavy (Stiahlau)
-
Trokavec (Trokawetz, Trokaveč)
-
Tymákov (Timakow, Timákov)
-
Týček (Tejtschek, Tejček)
-
Újezd u Svatého Kříže (Heiligenkreuz, Aujest bei Heiligenkreuz)
-
Veselá (Wessela)
-
Vranov (Wranov)
-
Vranovice (Wranowitz)
-
Všenice (Wschenitz)
-
Zbiroh (Sbirow, Zbirov)
-
Zvíkovec (Swikowetz)
|
1923-1943 +, +i |
Tom. I. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Rokycany - českobratrská evangelická 01 |
-
Borek (Borek)
-
Březina (Bschesina)
-
Bušovice (Buschowitz)
-
Cerhovice (Cerhowitz)
-
Dobřív (Dobschiw, Dobřev, Dobřiv)
-
Hlohovice (Gross Lohowitz)
-
Holoubkov
-
Hořovice
-
Hrádek (Hradek, Hrádek (u Rokycan)
-
Chomle (Chomle)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Kamenec (Weisgrünn)
-
Kamenný Újezd (Stein Aujezd)
-
Kařez (Karez, Karas)
-
Klabava (Klabawa, Klabavá)
-
Kolvín (Kolwin)
-
Komárov
-
Kročehlavy
-
Kříše (Krisch)
-
Kyšice (Kischitz)
-
Lhota pod Radčem (Lhota) Medový Újezd (Medo-Aujezd, Med-Aujest, Medový Oujezd, Medo-Újezd, Medoujezd)
-
Mirošov (Miröschau, Mirošovy)
-
Mokrouše (Mokrausch, Mokrouš)
-
Mýto (Mauth)
-
Nadryby (Nadrib, Nadryb)
-
Nevid (Newido, Newid, Nevido, Nevidy)
-
Němčovice (Niemtschowitz)
-
Nová Huť (Neuhütten)
-
Osek (Wosek, Vosek)
-
Plískov (Pliskau, Pliskov)
-
Prašný Újezd (Praschno-Aujezd, Prasch-Aujest, Prašno Oujezd)
-
Radnice (Radnitz)
-
Raková (Rakowa)
-
Rokycany (Rokitzan)
-
Sedlec (Sedletz, Sedleč)
-
Sedlecko (Sedletzko, Sedlečko)
-
Sklená Huť (Glashütte, Sklenná Huť, Skelná Huť)
-
Skomelno (Skomelno)
-
Strašice (Straschitz)
-
Stupno (Stupno)
-
Svojkovice (Swojkowitz, Svejkovice)
-
Těškov (Teschkau, Těžkov)
-
Tymákov (Timakow, Timákov)
-
Týček (Tejtschek, Tejček)
-
Újezd (Újezd u Hořovic, Újezd u Cerhovic)
-
Újezd u Svatého Kříže (Heiligenkreuz, Aujest bei Heiligenkreuz)
-
Veselá (Wessela)
-
Volduchy (Wolduch)
-
Vranov (Wranov)
-
Zbiroh (Sbirow, Zbirov)
-
Zvíkovec (Swikowetz)
|
1923-1939 oo, ooi |
I Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Merklín - českobratrská evangelická 02 |
-
Bolkov (Wolkau, Volkov)
-
Borovy (Borow, Borové)
-
Buková (Buchen)
-
Čachrov (Čachrau)
-
*Čelákovy (Tschelaken)
-
Červené Poříčí (Poritschen,Roth Poritschen)
-
Dlouhá Ves (Langendorf)
-
Dnešice (Dneschitz)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dolce (Dolzen)
-
Dolní Lukavice (Unter-Lukawitz, Dolejší Lukavice)
-
Horní Lukavice (Ober-Lukawitz)
-
Horšice (Horschitz, Horčice)
-
Hradec (Hradzen, Hradce)
-
Chalupy (Friedrichsthal)
-
Chlumčany (Klumtschan)
-
Janovice (Janowitz)
-
Ježovy (Ježow)
-
Kbel (Kbell, Kbely)
-
Kbelnice (Kbellnitz)
-
Klatovy (Klattau)
-
Kloušov (Klauschau)
-
Kolinec (Kolinetz, Kolínec)
-
Krchleby (Skrchleby, Škrchleby)
-
Křenice (Krenitz)
-
Kucíny (Kutzin, Kuciny)
-
Lhota
-
Libákovice (Libaken)
-
Lišice (Lischitz, Lišce)
-
Lužany (Luschan)
-
Merklín (Merklin)
-
Nalžovy (Ellischau)
-
Oplot (Amplatz, Oplat)
-
Otěšice (Adalbertsdorf, Vojtěšice)
-
Pancíř (Panzer)
-
Petrovice (Petrowitz)
-
Předslav (Předslaw, Předslava)
-
Přestavlky (Petersheim)
-
Přeštice (Pschestitz, Přestice)
-
Příchovice (Pschichowitz)
-
Ptenín (Ptenin)
-
Radkovice (Radkowitz, Radkovice I.)
-
Roupov (Ruppau)
-
Řenče (Rentsch)
-
Skočice (Skotschitz, Skočce)
-
Soběkury (Sobiekur)
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Točník (Točnik)
-
Týniště (Tinischt)
-
Újezd (Aujest)
-
Vlčí (Wölfling)
-
Vodokrty (Wodokert)
-
Zemětice (Semietitz)
-
Žerovice (Scherowitz)
|
1923-1943 + |
I. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Merklín - českobratrská evangelická 01 |
-
Biřkov (Birschkau)
-
Borovy (Borow, Borové)
-
Buková (Buchen)
-
Čachrov (Čachrau)
-
Čelákovy (Tschelaken)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dolce (Dolzen)
-
Dolní Lukavice (Unter-Lukawitz, Dolejší Lukavice)
-
Dražovice (Drazowitz)
-
Hlohová (Lohowa)
-
Horní Lukavice (Ober-Lukawitz)
-
Horšice (Horschitz, Horčice)
-
Horušany (Horuschan, Horůšany, Horoušany)
-
Hradčany (Račany)
-
Chalupy (Neuhäusl)
-
Chlumčany (Klumtschan)
-
Chudenice (Chudenitz)
-
Janovice nad Úhlavou
-
Jiřičná (Köhlendorf)
-
Kámen (Kameno)
-
Klatovy (Klattau)
-
Kloušov (Klauschau)
-
Kněžice (Knezitz)
-
Kocourov (Kotzaurow)
-
Kokšín (Kokschin)
-
Krasavce (Schönheid, Krašovice)
-
Kydliny (Kidlin)
-
Lažany (Laschan)
-
Lhota
-
Libákovice (Libaken)
-
Lišice (Lischitz, Lišce)
-
Lukoviště (Lukowischt)
-
Lužanská Nová Ves (Neudorf bei Luschan)
-
Lužany (Luschan)
-
Makov (Makow)
-
Malá Víska (Malloweska, Maloveska)
-
Malesice
-
Malinec (Mallinetz)
-
Merklín (Merklin)
-
Mlýnec (Mlinetz)
-
Nezdice (Nezditz)
-
Nová Ves (Neudorf, Nová Ves u Kbele)
-
Oplot (Amplatz, Oplat)
-
Otěšice (Adalbertsdorf, Vojtěšice)
-
Petroves (Petersdorf)
-
Petrovice (Petrowitz)
-
Plánice (Planitz)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Podmokly (Podmokl)
-
Předenice (Pschedenitz)
-
Předslav (Předslaw, Předslava)
-
Přeštice (Pschestitz, Přestice)
-
Příchovice (Pschichowitz)
-
Ptenín (Ptenin)
-
Radkovice (Radkowitz, Radkovice I.)
-
Roupov (Ruppau)
-
Řenče (Rentsch)
-
Skočice (Skotschitz, Skočce)
-
Snopoušovy (Schnapautzen)
-
Soběkury (Sobiekur)
-
Stropčice (Tyrol)
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Týniště (Tinischt)
-
Újezd (Aujest)
-
Únějovice (Auniowitz, Ouňovice, Úňovice)
-
Zemětice (Semietitz)
-
Železná Ruda (Eisenstein)
-
Žerovice (Scherowitz)
|
1923-1939 oo |
I Počátky sboru jsou v letech 1919-... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Horažďovice - československá 01 |
-
Babín (Babin)
-
Bílenice (Bilenitz)
-
Boubín (Boubin)
-
Budětice (Budetitz)
-
Bukovník (Bukownik)
-
Čepice (Cepitz)
-
Černíč (Cernetz)
-
Čimice (Cimitz)
-
Damíč (Damitsch)
-
Defurovy Lažany (Lazan Desfours, Lažany, Lažan Desfours)
-
*Dobrotice (Dobrotitz)
-
Dražovice (Drazowitz)
-
Hejná (Heina)
-
Hliněný Újezd (Aujezd)
-
Holkovice (Holkowitz)
-
Horažďovice (Horazdowitz)
-
Horažďovická Lhota (Lhota bei Horazdowitz)
-
Hradešice (Hradeschitz)
-
Hubenov (Hubenau)
-
Chanovice (Chanowitz)
-
Javorná (Seewiesen)
-
Jetenovice (Jettenowitz, Dětenovice)
-
Kadešice (Kadeschitz)
-
Kašperské Hory (Bergreichenstein)
-
Komušín (Komschin)
-
Kozlov (Kozlau)
-
Kvášňovice (Kwaschnowitz, Kvásňovice)
-
Libětice (Libetitz)
-
Mačice (Matschitz)
-
Malé Hydčice (Klein Hytschitz)
-
Malý Bor (Klein Bor)
-
Maňovice (Maniowitz)
-
Mířenice (Merenitz, Měřenice)
-
Nahořánky (Nahorzan, Nahořany)
-
Nalžovy (Ellischau)
-
Nekvasovy (Nekwasow, Nakvasov)
-
Nezamyslice (Nezamislitz)
-
Nezdice na Šumavě (Nezditz)
-
Olšany (Wolschau, Volšany)
-
Pačejov (Patschiw, Pačív)
-
Plánice (Planitz)
-
Pohorsko (Pohorsko)
-
Rabí (Raby)
-
Sedlo (Sedlo)
-
Slatina (Slattina)
-
Soběšice (Sobeschitz)
-
Strašín (Straschin, Strašeň)
-
Stříbrné Hory (Silberberg, Stříbrné Hory též Nalžovské Hory)
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Svaté Pole (Swatopole, Svatopole)
-
Svéradice (Swiratitz, Svíratice, Svírajice)
-
Týnec (Tejnitz)
-
Újezd u Chanovic (Aujezd bei Chanovic)
-
Velenovy (Welenow)
-
Velešice (Weleschitz)
-
Velké Hydčice (Gross Hitschitz)
-
Velký Bor (Gross Bor)
-
Veřechov (Werechow)
-
Vlkonice (Vlkonitz)
-
Zářečí (Zaretsch)
-
Zálesí (Sales)
-
Žihobce (Zihobetz)
-
Žichovice (Zichowitz)
|
1923-1943 oo |
I. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň 113 |
-
Doudlevce (Doudlevec)
-
Obvod Plzeň I-vnitřní město
-
Skvrňany (Skurňan, Škvrňany)
|
1923-1926 + |
26 Plzeň, Dobřany (ústav pro... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plzeň - okresní úřad 07 |
-
Běšiny (Beschin)
-
Blovice (Blowitz)
-
Bohušov (Bauschen, Boušov)
-
Bojanovice (Bojanowitz)
-
Borová
-
Červený Hrádek (Hradek)
-
Číčov (Tschitschow, Čičov)
-
Čižice (Tschischitz, Čížice)
-
Dobřany (Dobrzan, Wiesengrund)
-
Dolany (Dolany u Plzně, Dolan)
-
Domažlice (Taus)
-
Drahkov (Drachkau, Drachkov)
-
Druztová (Druzdau)
-
Dvorec Huť
-
Dýšina (Deyschina)
-
Hlohová (Lohowa)
-
Holoubkov
-
Horažďovice (Horazdowitz)
-
Horní Bříza (Ober Břis, Hořejší Bříza)
-
Horomyslice
-
Hořehledy (Horschechled)
-
Hradiště
-
Hradiště (Steinradisch)
-
Hromnice (Hromitz)
-
Hracholusky (Rakolus)
-
Chocenice (Kocenice, Kotzenitz)
-
Chotíkov (Kotigau)
-
Chotiná (Chotina)
-
Chouzovy (Chausov, Chouzov)
-
Chrást (Chrast, Chrásť)
-
Chválenice (Chwalenitz)
-
Janov
-
Kaceřov (Kacerov, Kacerow, Katzerschow, Kačerov)
-
Kamenný Újezd (Stein Aujezd)
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Klabava (Klabawa, Klabavá)
-
Kladrubce (Kladrubetz)
-
Klášter (Kloster)
-
Klatovy (Klattau)
-
Kokořov (Kokorschov)
-
Kolinec (Kolinetz, Kolínec)
-
Koterov
-
Kozojedy (Kozojed, Kosojed)
-
Kozolupy (Kozolup, Kosolup)
-
Kralovice (Kralowitz)
-
Krašovice (Kraschowitz)
-
Křimice
-
Kříše (Krisch, Křiše)
-
Kyšice (Kischitz)
-
Ledce (Ledetz)
-
Letkov (Letkau, Ledkov)
-
Lhota (Elhotten)
-
Lipnice (Lipnitz)
-
Líně (Lihn, Lin)
-
Litice (Lititz, Obvod Plzeň XII-Litice)
-
Losiná (Losin, Losina)
-
Louňová (Louňava, Launau)
-
Lovčice (Lowtschitz)
-
Lučiště (Lutschischt)
-
Malechov (Mallechau)
-
Malesice
-
Měcholupy (Mecholup)
-
Merklín (Merklin)
-
Mileč (Milletsch)
-
Míšov (Mischau, Mišov)
-
Myslív (Misliw)
-
Myť (Schlag, Mytí)
-
Mýto (Mauth)
-
Nadryby (Nadrib, Nadryb)
-
Nebílovský Borek (Borek bei Nebillau)
-
Nebílovy (Nebillau, Nebilov)
-
Nechanice (Nechanitz, Nechánice)
-
Nekmíř (Nekmiř, Nekmirseh)
-
Německá Bříza (Deutsch-Briss, Břízka, Česká Bříza)
-
Nepomuk (Nepomuk)
-
Netunice (Nettonitz, Netonice)
-
Nevřeň (Nevřen, Nebersehum)
-
Nezbavětice (Nazbamietitz)
-
Nezvěstice (Neswiestitz)
-
Nová Huť (Neuhütten)
-
Nová Ves (Neudorf)
-
Nové Mitrovice (Neu-Mitrowitz, Mitrovice)
-
Nýřany (Nürschan)
-
Olešná
-
Plánice (Planitz)
-
Plasy (Plas, Plass)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Polánka (Polanka)
-
Přehýšov (Přeheischen, Pscheheischen)
-
Přešín (Preschin)
-
Příšov (Přischow, Příčov)
-
Předenice (Pschedenitz)
-
Přeštice (Pschestitz, Přestice)
-
Ptenín (Ptenin)
-
Radčice (Račice)
-
Radnice (Radnitz)
-
Radobyčice (Radobčice)
-
Raková (Rakowa)
-
Seč (Setsch, Seteč)
-
Sedliště (Sedlischt)
-
Senec (Senetz)
-
Smědčice (Smetschitz, Směčice)
-
Smederov (Smederau, Smrdov, Smedrov)
-
Soběsuky (Sobiesuk)
-
Soběšice (Sobeschitz)
-
Spálené Poříčí (Brenn-Poritschen)
-
Spůle (Spula)
-
Staňkov (Stankau)
-
Starý Plzenec (Altpilsen)
-
Strašice (Straschitz)
-
Střížovice (Strischowitz, Střižovice)
-
Stupno
-
Stýskaly
-
Sulkov
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Šťáhlavice (Stiahlowitz, Šťáhlavec, Šťáhlavce)
-
Šťáhlavy (Stiahlau)
-
Štěnovice (Stienowitz)
-
Štěnovický Borek (Borek bei Stienowitz)
-
Štítov (Stittau)
-
Tachov (Tachau)
-
Tatiná (Tatina)
-
Těnovice (Teniowitz)
-
Tlučná (Tlucna, Tlučna)
-
Točník (Točnik)
-
Třemošná (Třemoschna)
-
Újezd (Oujezd)
-
Útušice (Autuschitz, Outušice)
-
Vejprnice (Wejpernitz)
-
Vlčice (Wildschitz)
-
Vlčtejn (Wildstein, Vlčtýn)
-
Vlkov (Wolfshof)
-
Vochov (Wochow, Bochov)
-
Vranov (Wranov)
-
Vrčeň
-
Vstiš (Stich, Štich)
-
Zábělá
-
Zálesí (Sales)
-
Záluží (Salluschen)
-
Zářečí (Zaretsch)
-
Zbůch (Zwug, Zbuch)
-
Zdemyslice (Domislitz, Domyslice)
-
Zruč (Zrutsch)
-
Žďár (Brand)
-
Ždírec (Schdiretz)
-
Žihobce (Zihobetz)
-
Žichlice (Žihlitz, Žichlitz, Žihlice)
-
Žilov (Žilow)
|
1923-1925 oo |
VI. Zápisy pro býv. obvod politického... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Klatovy - okresní úřad 04 |
-
Balkovy (Balkow)
-
Beňovy (Benhof)
-
Běšiny (Beschin)
-
Bezděkov (Bezdiekau)
-
Brnířov (Bremirschen)
-
Brtí (Brty)
-
Březí (Birkau)
-
Bystré (Bistry, Bystrá, Bystrý)
-
Býšov (Wischow)
-
Čachrov (Čachrau)
-
Číhaň (Čihaň, Cihau)
-
Dehtín (Dechtin, Dechtín)
-
Dešenice (Deschenitz)
-
Dlažov (Glosau, Dlažďov)
-
Dobrá Voda (Gutwasser)
-
Dolany (Dollan)
-
Dolní Lhota (Unter Lhota, Marmalova Lhota)
-
Domažlice (Taus)
-
Domažličky (Domažlitzl)
-
Drslavice (Drslawic)
-
Dubová Lhota (Aichen)
-
Fleky (Flecken)
-
Habartice (Habartitz)
-
Hamry (Hammern)
-
Hliněný Újezd (Aujezd, Hliněný Újezdec)
-
Hnačov (Hnadschow, Hnáčov)
-
Hodousice (Holletitz)
-
Hradiště (Hradischtl)
-
Hůrka (Hurkenthal, Stará Nová Hůrka)
-
Chaloupky
-
Chlístov (Chlistau)
-
Chudenice (Chudenitz)
-
Janovice nad Úhlavou (Janowitz)
-
Javor (Jawor)
-
Jindřichovice (Jindřichowitz)
-
Jiřičná (Köhlendorf)
-
Kal (Gall)
-
Kamýk (Kamik)
-
Kaničky (Kanitschek)
-
Klatovy (Klattau)
-
Klenová (Klenau, Klenové)
-
Kocourov (Kotzaurow)
-
Kolinec (Kolinetz, Kolínec)
-
Koloveč (Kollautschen)
-
Kosmáčov
-
Kozí (Kuzí, Kuzau)
-
Křištín (Krischtin)
-
Křížovice (Krizowitz, Křižovice)
-
Kvaslice (Kvášlice, Kwaschlitz)
-
Lažánky
-
Lehom
-
Lomec (Lometz)
-
Loučany
-
Lovčice (Lowtschitz)
-
Luby (Lub)
-
Lučice (Lutschitz)
-
Lukavice (Lukawitz)
-
Makalovy
-
Malechov (Mallechau)
-
Malonice (Malonitz, Mallonitz)
-
Měčín (Mecin)
-
Měcholupy (Mecholup)
-
Merklín (Merklin)
-
Mezihoří (Meshoř, Mezhoř, Mezhoří)
-
Mlýnec (Mlinetz)
-
Mochtín (Mochtin)
-
Mokrosuky (Mokrosuk)
-
Myslovice (Mislowitz)
-
Nalžovy (Ellischau)
-
Němčice (Niemschitz)
-
Novákovice (Nowakowitz)
-
Obytce (Obitz)
-
Ondřejovice (Ondřejowitz, Ondřovice)
-
Opálka (Opalka)
-
Ostřetice (Wostřetitz, Vostřetice)
-
Otín (Wottin, Votín)
-
Pečetín (Petschetin)
-
Petrovice nad Úhlavou (Petrowitz)
-
Petrovičky (Klein Petrowitzl)
-
Plánice (Planitz)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Podolí (Podol)
-
Pohoří (Pohor)
-
Poleň ((Markt) Pollin)
-
Předslav (Předslaw, Předslava)
-
Přetín (Pretin)
-
Pušperk
-
Radinovy (Radinov, Radinau)
-
Rohozno (Rohozna, Rohožno, Rohozna, Rohožna)
-
Rovná (Ruwna, Růvná)
-
Řakom (Rzakom)
-
Skránčice (Skranschitz)
-
Sobětice (Sobetitz)
-
Spáňov (Spanow, Spaňov, Spánov)
-
Strážov (Drosau)
-
Strážovice (Strazowitz)
-
Struhadlo (Struhadl)
-
Střítež (Střiterz)
-
Sušice (Schüttenhofen)
-
Svrčovec (Svrševes, Svrčeves, Grillendorf)
-
Špičák (Eisensteinstein Dorf, dříve Eisenhammer)
-
Švihov (Schwihau)
-
Těchonice (Techonitz)
-
Tetětice (Tetetitz, Tětětice)
-
Tupadly (Tupadla, Tupadl)
-
Týnec (Teinizel)
-
Ujčín (Oučín)
-
Újezd u Plánice (Aujezd, Oujezd)
-
Újezdec (Oujezdec)
-
Úloh (Auloch, Ouloh)
-
Úsilov (Ausilau, Ousilov)
-
Ústaleč (Austaletz, Oustaleč)
-
Velenovy (Welenow)
-
Veselí (Wessely)
-
Vícenice (Witcenitz, Vicenice)
-
Vítkovice (Witkowitz)
-
Vrhaveč (Wrhawetsch)
-
Zavlekov (Zamlekau)
-
Zborovy (Zborow, Zborov)
-
Zbyslav (Zbyslaw, Zbislav)
-
Zdebořice (Stoboritz, Stobořice)
-
Zdeslav (Zdaslav, Zdaslaw)
-
Železná Ruda (Eisenstein)
-
Železná Ruda Městys
-
Žinkovy (Schinkau)
|
1923-1930 oo |
2 K fol. 1 - 158: matriční zápisy... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Vrčeň 24 |
-
Čečovice (Tschetschowitz)
-
Čmelíny (Tschimelin, Čmeliny)
-
Liškov (Lischkow)
-
Měrčín (Miertschin)
-
Sedliště (Sedlischt)
-
Srby (Sirb)
-
Tojice (Tojitz)
-
Víska (Dörfel, Výska)
-
Vrčeň
-
Zahrádka (Sachradka)
-
Železná Huť
|
1923-1935 oo |
fol. 1 - 157: matriční zápisy... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Dobřany 62 |
|
1923 + |
Matrika je vedena pro psychiatrickou... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Přeštice - okresní úřad 02 |
|
1923-1927 oo |
II. P.; 5a Matrika byla opatřena jednotnou... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Aš - okresní úřad 06 |
-
Aš (Asch)
-
Dolní Paseky (Niederreuth, Dolní Reuth)
-
Hazlov (Haslau)
-
Hranice (Rossbach)
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
-
Kamenná (Steinpöhl)
-
Luby (Schönbach)
-
Mokřiny (Nassengrub)
-
Nebesa (Himmelreich)
-
Nový Žďár (Neuenbrand)
-
Pastviny (Friedersreuth)
-
Podílná (Halbgebau)
-
Studánka (Thonbrunn)
-
Trojmezí (Gottmannsgrün)
-
Vernéřov (Wernersreuth)
|
1923-1936 + |
III. Opis matriky vznikl v roce 1947... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Mladotice - československá 01 |
-
Hodyně (Hodina)
-
Kralovice (Kralowitz)
-
Mladotice (Mlatz)
-
Pláně (Planes)
-
Výrov (Weirow, Weirau)
|
1923-1937 oo |
Matrika má původní stránkování.... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Nejdek - okresní úřad 05 |
-
Bernov (Bernau)
-
Fojtov (Voigtsgrün)
-
Chaloupky (Neuhaus)
-
Jelení (Hirschenstand)
-
Krásná Lípa (Schönlind)
-
Lesík (Mühlberg)
-
Nejdek (Neudek)
-
Nové Hamry (Neu-Hammer)
-
Pernink (Bärringen)
-
Poušť (Oedt)
-
Pozorka (Gibacht)
-
Přebuz (Frühbuß)
-
Rájec (Schwarzebach)
-
Rolava (Sauersack)
-
Rudné (Trinkseifen)
-
Smolné Pece (Pechöfen)
-
Suchá (Thierbach)
-
Šindelová (Schindelwald)
-
Tisová (Eibenberg)
-
Vysoká Štola (Hohenstollen)
|
1923-1934 + |
7 Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Nový Kostel 54 |
-
Božetín (Fassatengrün)
-
Čižebná (Zweifelsreuth)
-
Hrzín (Hörsin)
-
Lesná (Wallhof, Walhof, Valhof, Valdov)
-
Lomnička (Steingrub)
-
Nový Kostel (Neukirchen)
-
Oldřišská (Ullersgrün, Oldřichov)
-
Smrčí (Krondorf)
-
Spálená (Brenndorf)
-
Svažec (Ehmet)
|
1923-1941 oo,ooi |
XVII Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Mladotice - československá 02 |
-
Babina (Babina)
-
Bohy (Bohy)
-
Borek (Borek)
-
Brodeslavy (Prodeslad)
-
Břízsko (Birkau, Březí, Březí dolejší, Bříza Dolní)
-
Buček (Buček, Butschek, Budček)
-
Bukovina (Bukowina)
-
Černá Hať (Tschernheit)
-
Čívice (Čiwitz, Tschiwitz)
-
Dobříč (Dobřič, Dobschitsch)
-
Dolní Bělá (Böhm-Neustadtel)
-
Dolní Hradiště (Unter-Hradischt, Unter-Radisch, Hradišťko, Hradiště Dolejší)
-
Dražeň (Dražen, Dražna, Draschen)
-
Dřevec (Dřewetz)
-
Hadačka
-
Hodyně (Hodina)
-
Horní Hradiště (Ober Hradischt, Ober-Radisch)
-
Hradecko (Hradecko, Hradetzko)
-
Hvozd (Fosslau)
-
Chrášťovice (Kraschtowitz, Chraschtowitz)
-
Jarov (Jarow, Jarau)
-
Kaceřov (Kacerow, Katzerschow, Kačerov)
-
Kalec (Kalletz)
-
Kaznějov (Kazniau, Gassnau, Kaznau, Kazňov)
-
Kočín (Kočin, Kotschin)
-
Kopidlo (Kopidlo)
-
Koryta (Koryt)
-
Korýtka (Korejtka, Korejtek)
-
Kozojedy (Kozojed, Kosojed)
-
Kožlany (Koschlan, Kozlany)
-
Kralovice (Kralowitz)
-
Krašovice (Kraschowitz)
-
Křečov (Křečowa, Kretschau)
-
Lednice (Lednitz)
-
Liblín (Liblin)
-
Mladotice (Mlatz)
-
Mrtník (Mrtnik, Mettnig, Mrtníky)
-
Nebřeziny (Nebřezin, Bruck, Nebřežiny)
-
Obora (Wobora)
-
Odlezly
-
Ondřejov
-
Osojno
-
Plasy (Plas, Plass)
-
Pláně (Planes)
-
Přehořov (Überbergen, Přehoř, Přehorz)
-
-
Robčice (Robschitz, Hrobčice)
-
Rybnice (Rybnitz)
-
Řemešín (Řemeschin)
-
Trnová (Trnowa, Tirnau)
-
Trojany (Trojan)
-
Vrážné (Vražno, Wraschen)
-
Výrov (Weirow)
-
Žebnice (Žebnitz, Schebnitz)
-
Žihle (Schöles, Scheles)
|
1923-1942 + |
Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Planá - okresní úřad 02 |
-
Josefova Huť (Josefihütte)
-
Konstantinovy Lázně (Konstantinsbad)
-
Planá (Plan)
-
Trstěnice (Neudorf, Nová Ves)
-
Třebel (Triebl)
-
Úterý (Neumarkt, Neumarkt, Outerý)
|
1923-1937 + |
Původně druhopis.
V některých... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Pavlův Studenec 29 |
-
Hraničná (Hermannsreith)
-
Větrov (Baderwinkler)
|
1923-1943 oo,ooi |
II. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Horní Kozolupy 27 |
|
1923-1945 + |
E III Údaj na deskách se neshoduje se... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Nejdek 62 |
|
1923-1946 oo, ooi |
VII. Němčina; 1946 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Horní Lomany 210 |
-
Krapice (Kropitz, Kropicz)
|
1924-1946 oo, ooi |
VIII. Němčina; 1946 čeština.
Matrika... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Loket - okresní úřad 05 |
-
Božičany (Poschetzan)
-
Horní Slavkov (Schlagenwald)
-
Hory (Horn)
-
Chranišov (Granesau, Granesava, Hraničov)
-
Chodov (Chodau)
-
Kobelec (Kofel, Kofl)
-
Loket (Elbogen)
-
Lipnice (Litmitz)
-
Nadlesí (Nallesgrün, Nalezená)
-
Nová Role (Neu Rohlau)
-
Nové Sedlo (Neusattl)
-
Smolnice (Pechgrün)
-
Stará Chodovská (Stelzengrün, Chodovice)
-
Staré Sedlo (Altsattl)
-
Údolí (Zech, Cecha)
|
1924-1932 + |
II. Matrika zahrnuje také lokality... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Ovesné Kladruby 15 |
|
1924-1946 + |
XXVIII Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Ovesné Kladruby 16 |
|
1924-1946 + |
XXVII Němčina; 1945 - 1946 čeština ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Aš - Mikulov 51 |
-
Kamenná (Steinpöhl)
-
Krásná (Schönbach)
-
Smrčina (Elfhausen)
-
Sorg (Gut Sorg)
-
Štítary (Schildern)
-
Újezd (Mähring)
|
1924-1946 +, +i |
III. Matrika zahrnuje také lokalitu Sorg... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Aš - okresní úřad 03 |
-
Aš (Asch)
-
Hazlov (Haslau)
-
Horní Částkov (Ober-Schossenreuth)
-
Hranice (Rossbach)
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
-
Chodová Planá (Kuttenplan)
-
Luby (Schönbach)
-
Mokřiny (Nassengrub)
-
Nový Žďár (Neuenbrand)
-
Obora (Thiergarten)
-
Pastviny (Friedersreuth)
-
Podhradí (Neuberg)
-
Podílná (Halbgebau)
-
Studánka (Thonbrunn)
-
Šneky (Schnecken)
-
Trojmezí (Gottmannsgrün)
-
Vernéřov (Wernersreuth)
-
Vernéřov (Wernsdorf)
-
Bärenloh
-
Ebersbach
-
Erkersleuth
-
Gettengrün
-
Marktleuthen
-
Selb
|
1924-1927 oo |
Teil III. Matrika obsahuje 18 vlepených příloh... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-okresní úřad 02 |
-
Aš (Asch)
-
Božetín (Fassatengrün, Fassattengrün)
-
Čižebná (Zweifelsreuth)
-
Dlouhé Mosty (Langenbruck)
-
Dolní Lomany (Unter Lohma, Dolní Lom)
-
Doubí (Aich)
-
Dvoreček (Höflas)
-
Františkovy Lázně (Franzensbad)
-
Háje (Gehaag)
-
Horní Částkov (Ober Schossenreuth, Horní Schossenreuth)
-
Horní Krásná (Ober Schönbach, Horní Schönbach)
-
Horní Lomany (Ober Lohma, Horní Lom)
-
Horní Ves (Oberndorf)
-
Horní Žďár (Oberbrand, Horní Brand)
-
Hory (Horn)
-
Hraničná (Markhausen)
-
Hroznětín (Lichtenstadt)
-
Cheb (Eger)
-
Chocovice (Kötschwitz, Kočovice)
-
Jáchymov (Sv. Jáchymov, St. Joachimstal)
-
Jindřichov (Honnersdorf)
-
Kámen (Stein)
-
Krapice (Kropitz, Kropicz)
-
Krásná Lípa (Schönlind)
-
Křižovatka (Klinghart)
-
Květnová (Permesgrün)
-
Kynšperk nad Ohří (Königsberg, Kinšperk)
-
Kyselka (Mattelberg, Ovčárna)
-
Libá (Liebenstein, Libštejn)
-
Lipoltov (Lapitzfeld)
-
Lipová (Lindenhau, Lipná)
-
Lomnička (Steingrub)
-
Luby (Schönbach)
-
Mariánské Lázně (Marienbad)
-
Maškov (Matzlbach)
-
Mýtina (Alt Albenreuth, Starý Albenreuth)
-
Nahý Újezdec (Naketendörflas)
-
Návrší (Rolessengrün, Rollessengrün)
-
Nový Drahov (Rohr)
-
Odrava (Kulsam)
-
Oldřichov (Ullersgrün)
-
Ostroh (Seeberg)
-
Planá (Plan)
-
Plesná (Fleissen)
-
Podhrad (Pograth, Pograt)
-
Pomezí nad Ohří (Mühlbach, Pomezí)
-
Potočiště (Dürnbach)
-
Skalná (Vildštejn, Wildstein)
-
Slatina (Schlada)
-
Smrčina (Ermesgrün)
-
Soos
-
Spálená (Brenndorf)
-
Starý Hrozňatov (Altkinsberg, Starý Kinsberg, Starý Kynšperk)
-
Starý Rybník (Altenteich)
-
Stebnice (Stabnitz, Stabniz, Stabnice)
-
Stodola (Stadl)
-
Střížov (Triesenhof)
-
Svatava (Zwodau)
-
Šlingova Mýť (Schlindelhau, Schlingelhau)
-
Šneky (Schnecken)
-
Táborská (Seichenreuth)
-
Těšov (Teschau)
-
Tršnice (Tirschnitz)
-
Týmov (Tiefengrün)
-
Vackov (Watzkenreuth)
-
Velký Luh (Grossloh)
-
Velký Rybník (Grossenteich)
-
Vojtanov (Voitersreuth)
-
Vonšov (Fonsau, Fonsava)
-
Všeboř (Schöba, Sceba)
-
Wies
-
Žírovice (Sirmitz, Syrmice)
-
Falkenstein
-
Lázně Brambach (Bad Brambach)
-
Marktredwitz
-
Mitterteich
-
Rohrbach
-
Unterlosa
|
1924-1931 oo, ooi |
Matrika vedena pro býv. obvod pol.... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary - okresní úřad 03 |
-
Bohatice (Weheditz, Vehedice)
-
Bor (Haid, Merica, Haydt)
-
Březová (Pirkenhammer, Birkenhammer)
-
Cihelna (Zeigelhütten)
-
Dalovice (Dallwitz)
-
Děpoltovice (Tüppelsgrün)
-
Doubí (Aich, Querc)
-
Drahovice (Drahowitz)
-
Dvory (Meierhöfen)
-
Horní Lomnice (Ober-Lomitz)
-
Hroznětín (Lichtenstadt, Lucida civitas)
-
Jáchymov (Joachimsthal, Vallis Joachimi)
-
Jenišov (Janessen)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Lesov (Lessau)
-
Merklín (Merkelsgrün)
-
Mezirolí (Sittmesgrün)
-
Mlýnská (Mühldorf)
-
Nová Role (Neu-Rohlau)
-
Otovice (Ottowitz)
-
Pastviny (Ranzengrün)
-
Pila (Schneidmühl)
-
Počerny (Putschirn)
-
Potůčky (Breitenbach)
-
Radošov (Rodisfort)
-
Rybáře (Fischern)
-
Sadov (Sodau)
-
Sedlec (Zettlitz)
-
Stanovice (Donawitz)
-
Stará Role (Alt-Rohlau)
-
Tašovice (Taschwitz)
-
Těšetice (Teschetitz)
-
Tuhnice (Donitz)
-
Úšovice (Auschowitz, Úševice, Ouševice)
-
Velichov (Welchau)
-
Všeborovice (Schobrowitz)
-
Vysoká (H)
|
1924-1926 oo |
sv. III. Matrika je opatřena původním... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Plesná - evangelická 11 |
|
1924-1929 oo, ooi |
Band VII. - zápisy oddaných z let 1924-1929 =... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Rokycany - okresní úřad 03 |
|
1924-1929 oo |
III. Matrika je opatřena původní foliací... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Tachov 92 |
|
1924-1930 +, +i |
Tom. XVI. fol. 1 - 101: matriční zápisy... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Karlovy Vary - okresní úřad 06 |
-
Bohatice (Weheditz, Vehedice)
-
Březová (Pirkenhammer, Birkenhammer)
-
Dalovice (Dallwitz)
-
Doubí (Aich, Querc)
-
Drahovice (Drahowitz)
-
Dvory (Meierhöfen)
-
Hroznětín (Lichtenstadt, Lucida civitas)
-
Jenišov (Janessen)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Lesov (Lessau)
-
Mezirolí (Sittmesgrün)
-
Nejdek (Neudek)
-
Ostrov (Schlackenwerth)
-
Otovice (Ottowitz)
-
Počerny (Putschirn)
-
Radošov (Rodisfort)
-
Rybáře (Fischern)
-
Sadov (Sodau)
-
Sedlec (Zettlitz)
-
Stanovice (Donawitz)
-
Stará Role (Alt-Rohlau)
-
Tašovice (Taschwitz)
-
Tuhnice (Donitz)
-
Všeborovice (Schobrowitz)
-
Vysoká (Hohendorf)
|
1924-1933 + |
sv. II. Matrika je opatřena původním... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Dobřany 63 |
|
1924 + |
Matrika je vedena pro psychiatrickou... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Červené Dřevo 25 |
-
Červené Dřevo (Rothenbaum)
-
Fleky (Flecken)
-
Chudenín (Chudiwa)
-
Liščí (Fuchsberg)
-
Pláně (Plös)
-
Sruby (Heuhof)
-
Šternov (Sternhof)
|
1924-1936 oo |
IX. Matrika má původní foliaci. |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Aš - okresní úřad 07 |
-
Aš (Asch)
-
Dolní Paseky (Niederreuth, Dolní Reuth)
-
Hazlov (Haslau)
-
Hranice (Rossbach)
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
-
Kamenná (Steinpöhl)
-
Luby (Schönbach)
-
Mokřiny (Nassengrub)
-
Nebesa (Himmelreich)
-
Nový Žďár (Neuenbrand)
-
Pastviny (Friedersreuth)
-
Podílná (Halbgebau)
-
Studánka (Thonbrunn)
-
Trojmezí (Gottmannsgrün)
-
Vernéřov (Wernersreuth)
|
1924-1936 + |
III. Teil Údaje z matriky Aš-OÚ 7 se nacházejí... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Cheb-okresní úřad 04 |
-
Čižebná (Zweifelsreuth)
-
Dolní Dvory (Unter Schön, Dolní Schön)
-
Dolní Lomany (Unter Lohma, Dolní Lom)
-
Doubí (Aag)
-
Františkovy Lázně (Franzensbad)
-
Horní Částkov (Ober Schossenreuth, Horní Schossenreuth)
-
Horní Lomany (Ober Lohma, Horní Lom)
-
Hradiště (Reichersdorf)
-
Hraničná (Markhausen)
-
Cheb (Eger)
-
Křižovatka (Klinghart)
-
Libá (Liebenstein, Libštejn)
-
Luby (Schönbach)
-
Maškov (Matzelbach)
-
Nebanice (Nebanitz, Nebaniz)
-
Plesná (Fleissen)
-
Pomezí nad Ohří (Mühlbach, Pomezí)
-
Seeberk (Seeberg)
-
Skalná (Vildštejn, Wildstein)
-
Šneky (Schnecken)
-
Tršnice (Tirschnitz)
-
Třebeň (Trebensdorf)
|
1924-1937 +, +i |
II. Matrika má původní foliaci. ... |
> |
Plzeň (státní archiv) |
Mariánské Lázně - okresní úřad 01 |
-
Bečov nad Teplou (Petschau)
-
Bezdružice (Weseritz)
-
Brtná (Zeidelweid)
-
Dolní Žandov (Unter Sandau)
-
Drmoul (Dürrmaul)
-
Františkovy Lázně (Franzensbad)
-
Háj (Grafengrün)
-
Hamrníky
-
Horní Slavkov (Schlagenwald)
-
Cheb (Eger, Egire, Egra, Chba)
-
Chotěnov - Skláře (Kuttnau)
-
Karlovy Vary (Karlsbad, Thermae Carolinae)
-
Kladruby (Kladrau)
-
Klimentov (Klemensdorf)
-
Lázně Kynžvart (Bad Königswart, Königswart, Kinžvart)
-
Malá Hleďsebe (Klein Siehdichfür, Hleďsebe Malé)
-
Mariánské Lázně (Marienbad)
-
Mnichov (Einsiedel)
-
Mokřina (Krottensee)
-
Nové Sedliště (Neu-Zedlisch)
-
Planá (Plan)
-
Plzeň (Pilsen)
-
Praha
-
Prameny (Sangerberg)
-
Rájov (Rojau)
-
Sekerské Chalupy (Hackenhüser)
-
Slatina (Lohhäuser)
-
Smrkovec (Schönficht)
-
Stříbro (Mies)
-
Stará Voda (Altwasser)
-
Svatá Kateřina (Sankt Katharina, Kateřina)
-
Tachov (Tachau)
-
Těšovice (Teschwitz)
-
Tři Sekery u Kynžvartu (Königswarter Dreihacken)
-
Tři Sekery u Tachova (Tachauer Dreihacken)
-
Úbočí (Amonsgrün)
-
Úšovice (Auschowitz, Úševice, Ouševice)
-
Valy (Schanz, Šance)
-
Velká Hleďsebe (Gross Siehdichfür, Hleďsebe Dolejší)
-
Vysoká (Maiersgrün)
-
Zádub (Hohendorf)
-
Závišín (Abaschin, Závěšín)
|
1924-1938 oo |
Matrika má původní foliaci. ... |
> |