Jste zde

Census 1910 - soudní okres Kdyně (Gerichtsbezirk Kdyně)

Běhařov (56 domů, souhrn)
Brnířov (52 domů, souhrn)
Brůdek (34 domů, souhrn)
Černíkov (62 domů, souhrn)
Dlažov - Dlažov (82 domů, souhrn)
Dlažov - Nová Víska (34 domů, souhrn)
Dobříkov - Branišov (17 domů, souhrn)
Dobříkov - Dobříkov (40 domů, souhrn)
Hájek (41 domů, souhrn)
Hluboká (92 domů, souhrn)
Hradiště (73 domů, souhrn)
Hříchovice (48 domů, souhrn)
Hyršov (48 domů, souhrn)
Hyršov - Chalupy (40 domů, souhrn)
Chodská Lhota (135 domů, souhrn)
Kanice (93 domů, souhrn)
Kanice - Příkřič (4 domů, souhrn)
Kdyně (283 domů, souhrn)
Koloveč (234 domů, souhrn)
Kout na Šumavě (29 domů, souhrn)
Kout na Šumavě - Nový Dvůr (29 domů, souhrn)
Kout na Šumavě - Podzámčí (28 domů, souhrn)
Kout na Šumavě - Starý Dvůr (29 domů, souhrn)
Libkov (45 domů, souhrn)
Loučim (51 domů, souhrn)
Mezholezy (53 domů, souhrn)
Miletice (51 domů, souhrn)
Němčice (57 domů, souhrn)
Nová Ves (58 domů, souhrn)
Oprechtice (68 domů, souhrn)
Oprechtice - Oulíkov (11 domů, souhrn)
Pocinovice (197 domů, souhrn)
Pocinovice - Orlovice (21 domů, souhrn)
Pomezí (38 domů, souhrn)
Prapořiště (102 domů, souhrn)
Radonice (67 domů, souhrn)
Rudoltice (20 domů, souhrn)
Slavíkovice (60 domů, souhrn)
Slavíkovice - Buková (26 domů, souhrn)
Slavíkovice - Nevděk (7 domů, souhrn)
Smržovice (32 domů, souhrn)
Smržovice - Modlín (7 domů, souhrn)
Smržovice - Nové Chalupy (8 domů, souhrn)
Soustov (31 domů, souhrn)
Soustov - Vráž (4 domů, souhrn)
Spůle (52 domů, souhrn)
Spůle - Plešetín (14 domů, souhrn)
Srbice (43 domů, souhrn)
Stanětice (56 domů, souhrn)
Starec (40 domů, souhrn)
Svatá Anna - Studánky (17 domů, souhrn)
Těšovice (33 domů, souhrn)
Úboč (67 domů, souhrn)
Úboč - Stará Huť (5 domů, souhrn)
Únějovice (45 domů, souhrn)
Úsilov (46 domů, souhrn)
Vílov (23 domů, souhrn)
Všepadly (58 domů, souhrn)
Všeruby (130 domů, souhrn)
Zahořany (94 domů, souhrn)
Zichov (29 domů, souhrn)
Aubotschen (67 Häuser, SammelBogen)
Aubotschen - Althütten (5 Häuser, SammelBogen)
Auniowitz (45 Häuser, SammelBogen)
Ausilau (46 Häuser, SammelBogen)
Braunbusch (102 Häuser, SammelBogen)
Černikau (62 Häuser, SammelBogen)
Donau (41 Häuser, SammelBogen)
Gillau (23 Häuser, SammelBogen)
Glosau (82 Häuser, SammelBogen)
Hirschau (48 Häuser, SammelBogen)
Hirschau - Friedrichsthal (40 Häuser, SammelBogen)
Hluboken (92 Häuser, SammelBogen)
Hradischt (73 Häuser, SammelBogen)
Hrdoltitz (20 Häuser, SammelBogen)
Kanitz (93 Häuser, SammelBogen)
Kanitz - Přikřitz (4 Häuser, SammelBogen)
Kauth (29 Häuser, SammelBogen)
Kauth - Althof (29 Häuser, SammelBogen)
Kauth - Neuhof (29 Häuser, SammelBogen)
Kauth - Schlosschaluppen (28 Häuser, SammelBogen)
Kollautschen (234 Häuser, SammelBogen)
Lautschim (51 Häuser, SammelBogen)
Lipkau (45 Häuser, SammelBogen)
Melhut (135 Häuser, SammelBogen)
Meßhals (53 Häuser, SammelBogen)
Miletitz (51 Häuser, SammelBogen)
Neudorf (58 Häuser, SammelBogen)
Neugedein (283 Häuser, SammelBogen)
Neumark (130 Häuser, SammelBogen)
Niemtschitz (57 Häuser, SammelBogen)
Oprechtitz (68 Häuser, SammelBogen)
Oprechtitz - Aulikau (11 Häuser, SammelBogen)
Plešina, Plešiny (14 Häuser, SammelBogen)
Premirschen (52 Häuser, SammelBogen)
Putzenried (197 Häuser, SammelBogen)
Putzenried - Silberberg (21 Häuser, SammelBogen)
Radonitz (67 Häuser, SammelBogen)
Řichowitz (48 Häuser, SammelBogen)
Sahorschan (94 Häuser, SammelBogen)
Saustowa (31 Häuser, SammelBogen)
Saustowa - Wraž (4 Häuser, SammelBogen)
Schepadl (58 Häuser, SammelBogen)
Serbitz (43 Häuser, SammelBogen)
Sichhof (29 Häuser, SammelBogen)
Slawikau (60 Häuser, SammelBogen)
Slawikau, Berndörfel (7 Häuser, SammelBogen)
Slawikau - Bukowa (26 Häuser, SammelBogen)
Smerschowitz (32 Häuser, SammelBogen)
Smerschowitz, Modlin (7 Häuser, SammelBogen)
Smerschowitz - Neu-Challupen (8 Häuser, SammelBogen)
Springenberg  (38 Häuser, SammelBogen)
Spula (52 Häuser, SammelBogen)
Stanetitz (56 Häuser, SammelBogen)
Starz (40 Häuser, SammelBogen)
Tannaberg - Kaltenbrunn (17 Häuser, SammelBogen)
Tieschowitz (33 Häuser, SammelBogen)
Viertel (34 Häuser, SammelBogen)
Wihorschau (56 Häuser, SammelBogen)